Опитування щодо якості викладання дисциплін у І семестрі 2020-2021 н.р.

Шановні студенти!

Звертаємо вашу увагу, що з 28 квітня 2021 року до 7 травня 2021 року у Системі дистанційного навчання d-learn.pnu.edu.ua буде проводитись опитування щодо якості викладання дисциплін у І семестрі 2020-2021 н.р. Запрошуємо Вас стати учасником цього соціологічного дослідження з питань організації навчального процесу в університеті, яке відображено, зазвичай, в останньому кроці дисципліни.

Анкета – анонімна. Відповіді будуть використовуватися лише в узагальненому вигляді. У курсі створено опитування, де перелічені твердження щодо різних аспектів його викладання в розрізі їх інтенсивності (5 – найвища, 1 – найнижча). Дайте відповідь на кожне твердження, позначивши ту цифру, яка найкраще відображає Вашу думку. Отримані дані будуть використані для удосконалення системи навчання. Наукова цінність дослідження залежить від точності та щирості Ваших відповідей на такі питання.

Дякуємо за вашу участь!