Від викладачів

Найчастіші запитання викладачів щодо роботи в Системі дистанційного навчання

 1. Загубив логін і пароль для входу в Систему дистанційного навчання.

Напишіть на адресу dist@pnu.edu.ua листа, в якому вкажіть своє прізвище, ім’я та по батькові. На Вашу електронну пошту надішлють лист з логіном і паролем.

 

 1. Не можу завантажити ресурс.

Назва файлу, який Ви завантажуєте у Ресурс, повинна бути латинською. Завантажувати файл можна у довільному форматі: PDF, doc.

 

 1. Чи можна самостійно додати навчальну дисципліну?

Розробник самостійно не може додати нову навчальну дисципліну. Це може зробити модератор факультету/інституту, після чого звертається з листом на пошту dist@pnu.edu.ua з такою інформацією:

 • назва факультету/інституту;
 • назва кафедри;
 • назва дисципліни;
 • прізвище, ім’я, по батькові розробника доданої дисципліни.

 

 1. Чому студенти не бачать тестування.

Після створення схеми ТКЗ потрібно до схеми приєднати групу чи декілька груп. Якщо групу не приєднано до схеми ТКЗ, студенти цієї групи бачити тестування не будуть.

 

 1. Не завантажуються тестові запитання. Що робити?

Важливо правильно оформити тестові завдання у  початковому файлі. Після чого зберегти їх у форматі Звичайний текст з кодуванням Юнікод UTF 8. (див. інструкції)

 

Для того, щоб завантажити тестові запитання в систему дистанційного навчання, потрібно зберегти їх у форматі Звичайний текст з кодуванням Юнікод UTF 8.

В назві файлу з тестуванням не використовуйте апостроф і кому.

 

 1. Як приєднати групу до тестування?

Після створення схеми ТКЗ потрібно встановити залежність схема/група. У переліку доступних груп обираємо потрібну групу. Переносимо доступну схему ТКЗ з лівого стовпчика у правий.

Кожну групу приєднуємо до схеми ТКЗ окремо. Для того, щоб студенти бачили тестування, слід приєднати групу і до дисципліни, і до тестування.

 

 1. Під назвою дисципліни створив зайві підкатегорії.

Після того, як у полі Приналежність вибрали свою дисципліну, у полі Назва написали назву закладки для тестів, у полі Коротка інформація не пишіть нічого. Далі натисніть Додати один раз. Закладка не завжди з’являється зразу, але вона вже створена і відображається через деякий час. Якщо закладка не з’явилась, натисніть F5 або посилання Відділ/Курс на назві дисципліни і зачекайте, поки оновиться сторінка і з’явиться закладка. Також можна вийти з дисципліни і зайти ще раз.

 

 1. Чи можна створити підсумкове тестування з використанням декількох вже завантажених категорій тестових запитань?

Так, можна. Для цього під час створення нової схеми для тесту слід обрати категорію питань (наприклад, тест 1), натиснути Переглянути, кількість питань з категорії 10 і Додати. Обираємо іншу категорію питань (наприклад, тест 2) і також додаємо 10 запитань. Загальна кількість питань в тесті 20.

Створено Тест, який складається з 20 запитань (10 запитань тесту 1 і 10 запитань тесту 2).

 

 1. Як переглянути результати тестування студентів?

Щоб переглянути результати тестування, потрібно клікнути на назві тестового контролю знань. У наступному вікні натискаємо Перегляд всіх результатів. Якщо потрібні результати лише однієї групи, то в вікні Відобразити обираємо потрібну групу і натискаємо Ок.